Üye Girişi

MENÜ GERİ

Hakkımızda

Çocukların Seçtiği Marka,

Türkiye’de çocuklar için tekstil aksesuarları üreten ilk markalardan biri olan KİTTİ, kaliteli ve kendine özgün ürünleri ile bilinir. Estetiği ve fonksiyonelliği ön planda tutan tasarımlar 0-15 yaş grubu için hazırlanır.

Kitti logosunu gördüğünüz tüm ürünleri güvenle çocuklarınıza giydirebilirsiniz.

KİTTİ logosu,1998 yılında kullanılmaya başlandı. Gördüğü talep üzerine 2003 yılında marka tescili de gerçekleştirildi.

İngilizce’de ‘yavru kedi’ anlamına gelen ‘kitty’ kelimesinden türetilen KİTTİ, kız ve erkek çocuklara yönelik bir marka ismi olarak, ihraç edildiği ülkelerde de müşterilerinin beğenisini ve sevgisini kazanmıştır.

Güvenilir ve kaliteli üretim konusunda titiz bir yaklaşım gösteren KİTTİ, ürün satışının gerçekleştiği tüm ülkelerdeki kanun ve yönetmelikleri yakından takip eder. Moda akımlarını yakalar, fonksiyonel ve şık ürün yelpazesini düzenli olarak yeniler. Böylece mağazalardaki fiziksel görünürlüğü korunur.

Türkiye’nin her yerinde sevilen KİTTİ; Avrupa ülkeleri ve Balkanların yanı sıra Rusya, Ukrayna, İran, Irak, Mısır, Cezayir ve Tunus’a uzanan geniş bir coğrafyada tercih edilen saygın bir çocuk markasıdır.

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Sektördeki liderlik deneyimiyle yenilikçi, katma değer yaratan ve uluslararası pazarlarda iyi bilinen markalara sahip güvenilir bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Firmamız, ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak amacıyla nitelikli insan gücüne yatırım yapmayı, iş ahlakını ön planda tutmayı, tedarikçilerinin, müşterilerinin ve çalışan memnuniyetini esas alarak çözüm ortağı anlayışı ile sektörde bunun en iyi örneğini vermeyi bir görev olarak benimsemiştir.